Son yıllarda fazlaca revaçta olan ipek kirpik uygulaması günümüzde bir çok kadın tarafından en çok tercih edilen güzellik uygulamalarından biri haline gelmiş bulunmaktadır. Kirpik uzmanı Hazal Akbay, uzun yıllardır ipek kirpik ve diğer kirpik uygulamalarını başarılı şekilde uygulamaktadır. Kirpiklerin daha belirgin bir yapıya bürünmesi ve aynı zamanda doğal görünümünü kaybetmemesini sağlayan ipek kirpik, zayıf ve seyrek kirpiklere sahip olanlar için etkili bir uygulamadır. Sadece uzmanları tarafından yapıldığı zaman yüksek etki sağlar.

İpek kirpik, istenen gürlükle uygulanabilir olması özelliğiyle de dikkat çekmektedir. Uygulamada adet, incelik ve kalınlık gibi seçenekler mevcut olup, tamamen tercihe bağlı miktarda ipek kirpik kullanılabilmektedir. İpek kirpik uygulamasında uygulamayı yapan uzmanın profesyonel olması büyük önem taşır. Çünkü uygulama öncesinde yapılacak olan yanlış bir analiz kirpiklere zarar verebilmektedir.

İPEK KİRPİK NEDİR
İpek kirpik, tüm kirpiklere tek tek yapıştırılarak uygulanır. Kirpiklere doğal ve daha dikkat çekici bir görünüm kazandırır. Özel günlerinizde veya günlük olarak fazla makyaj yapmayı sevmeyenler için hayat kurtarır nitelikteki bu güzellik uygulaması basit ve kolay olarak düşünülse de uzmanlık gerektiren bir uygulamadır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!
Uygulama göz gibi hassas bir bölgenin çevresinde gerçekleşecek olması sebebiyle hijyen açısından kusursuz nitelikte steril bir ortamda gerçekleşmesi gerekmektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerin de hijyen açısından uygun olması gerekmektedir. Uygulamada kullanılacak malzemeler de yine göz ve sağlık açısından zararlı olmamalıdır. Bu sebeple uygulama yaptırmadan önce bu kurallara dikkat etmeniz önemle tavsiye edilir.

Koronavirüs İçin Tedbirlerimizi Aldık!
Türkiye’de ve dünyada yaşanan Covid-19 virüsüne karşı güzellik merkezimizde üst düzey önlemler alınmış bulunmaktadır.

İpek kirpik hakkında daha detaylı bilgi, fiyat, randevu için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize mesajınızı bırakabilirsiniz.

Bize Ulaşın!