Kirpikleriniz için mükemmel ve kusursuz uygulamalardan biri olan kirpik lifting, kirpik kıvırma olarak da bilinir. Seyrek ya da zayıf kirpiklere sahip olanlar için ideal güzellik uygulamalarından biri olan kirpik lifting, uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman verim sağlar. Kirpik uzmanı Hazal Akbay, uzun yıllardır kirpik uygulamaları alanında hizmet vermekte olup, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

KİRPİK LİFTİNG NEDİR?
Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting, kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Uygulamada kullanılan malzemelerin hepsi göz sağlığı açısından uygun olması gerekir.

HANGİ DURUMLARDA KİRPİK LİFTİNG YAPTIRMALISINIZ?

-Özellikle seyrek ve hacimsiz görünen kirpiklerin yapısını değiştirmek için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

-Günlük hayatınızda makyaj yapmadan sadece dolgun ve hacimli kirpiklerinizle göz kamaştırabilirsiniz.

Kirpik lifting uygulaması öncelikle kirpiklerinizin uzunluğuna göre S-M-L olmak üzere 3’e ayrılan ped yapıştırılarak başlanır. Sonrasında kirpiklerin tek tek ayrılarak cımbızla yapıştırıp kıvrık hale gelmesi sağlanır. 1 numaralı bakım ürünü sürülerek 15 dakika bekledikten sonra keratin işlemi gerçekleştirilir. 20 dakika daha beklettikten sonra pedler çıkarılıp son bakım ürünü sürülerek işlem tamamlanır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!
Uygulama göz gibi hassas bir bölgenin çevresinde gerçekleşecek olması sebebiyle hijyen açısından kusursuz nitelikte steril bir ortamda gerçekleşmesi gerekmektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerin de hijyen açısından uygun olması gerekmektedir. Uygulamada kullanılacak malzemeler de yine göz ve sağlık açısından zararlı olmamalıdır. Bu sebeple uygulama yaptırmadan önce bu kurallara dikkat etmeniz önemle tavsiye edilir.

Koronavirüs İçin Tedbirlerimizi Aldık!
Türkiye’de ve dünyada yaşanan Covid-19 virüsüne karşı güzellik merkezimizde üst düzey önlemler alınmış bulunmaktadır.

İpek kirpik hakkında daha detaylı bilgi, fiyat, randevu için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize mesajınızı bırakabilirsiniz.

Bize Ulaşın!